Specializuotą užsiėmimą grupėje veda medicininį išsilavinimą turintis kineziterapeutas.
Treniruotėse naudojami specialūs fiziniai pratimai, kurių nauda įrodyta mokslo tyrimais.

 

 

NAUDINGA

Kineziterapiniai užsiėmimai grupėje naudingi kai:

  • Norite kompleksiškai lavinti visas judėjimo funkcijas: liemens judesių valdymą ir koordinavimą, stuburo judesių amplitudę bei pilvo ir nugaros, giliųjų ir paviršinių raumenų jėgą.
  • Norite, kad Jus nuolat prižiūrėtų kvalifikuotas kineziterapeutas.
  • Norite treniruotis nedidelėje (iki 8 asmenų) grupėje.
  • Nesiekiate sportinio rezultato, bet norite treniruotis bendraminčių grupėje, kurie Jus palaikys, padrąsins ir motyvuos.

SAUGU IR VEIKSMINGA

Kineziterapiniai užsiėmimai TuDu grupėje yra saugūs ir veiksmingi, nes:

  • Treniruotėse naudojama šiuolaikinė įranga, kuri leidžia biomechaniškai tiksliai dozuoti pratimus, neperkraunant stuburo tarpslankstelinių diskų ir sąnarių sistemos.
  • Siekdami, kad kūnas neįprastu ir nesusidarytų ydingi kompensaciniai mechanizmai, kiekvieną savaitę treniruojamės su skirtingomis priemonėmis (diržais, gumomis, kamuoliais, lazdomis, balansinėmis platformomis).

Kaip vyksta mūsų užsiėmimai?

Prieš pradedant treniruotes, kartu aptarsime Jūsų sveikatos būklę, nusiskundimus ir norus. Esant reikalui papildomai įvertiname raumenų ir griaučių sistemos funkcijas (judesio amplitudę, taisyklingumą, jėgą, kūno koordinaciją ir pusiausvyrą).

Užsiėmimo grupėje trukmė – 60 minučių. Kiekvieną savaitę dirbame su skirtingomis priemonėmis. Treniruojantis siekiame ištempti sutrumpėjusius raumenis ir sustiprinti išilgėjusius, sustiprinti ir formuoti natūralų giliųjų (multifidinių) raumenų korsetą, maksimaliai sumažinant kompensacinius mechanizmus.

Dar 20 minučių prieš ir po kiekvieno užsiėmimo skiriame individualiam darbui. Atvykę ankščiau ar pasilikę po užsiėmimo, prižiūrimi kineziterapeuto, išmoksite dirbti su savo kūno svoriu, taisyklingai atlikti pratimus, papildomai sustiprinsite mažiau pajėgias sistemas.

Kineziterapijos studijoje TuDu mes buriame savo sveikata besirūpinančių bendraminčių bendruomenę ir skatiname palaikyti bei padrąsinti vieni kitus. Esame laimingi galėdami pasidalinti sukaupta profesine patirtimi.

tudu uzsiemimu tvarkarastis
UŽSIĖMIMAI GRUPĖJE
3 kartai per savaitę
107 €

Trukmė – iki 60 min

12 užsiėmimų /mėn.

UŽSIĖMIMAI GRUPĖJE
(2 kartai per savaitę)
85 €

Trukmė – iki 60 min

8 užsiėmimai /mėn.

UŽSIĖMIMAI GRUPĖJE
(1 kartas)
17 €

Trukmė – iki 60 min

-

Patarimai vizitui be streso

Vieta
Kineziterapijos studija TuDu (Linkmenų g. 6), įsikūrusi Vilniuje šalia Vaikų ir jaunimo centro bei verslo centro „Quadrum“.
Jei vykstate visuomeniniu transportu, išlipkite "Linkmenų" arba "Lietuvos Sąjūdžio kelias"stotelėse.

Parkingas
Automobilį siūlome pasistatyti Lvovo g. (Raudonoji zona).
Nemokamai automobilį galite pasistatyti Daugėliškio g.

Scroll to top