Sveiki, esu Liana Stričkienė,
kineziterapijos studijos TuDu įkūrėja ir savininkė.

Esu sukaupusi daugiau nei 20 metų profesinę kineziterapinio darbo patirtį. Išsilavinimą įgijau Lietuvos sporto bei Lietuvos sveikatos mokslų universitetuose. Dar bestudijuodama universitete, prisijungiau prie profesoriaus Valierijaus Jasiūno kuriamo pirmojo Lietuvoje sveikatingumo centro „Sveikatos Sala“ komandos. 2006 metais buvau pakviesta įkurti kineziterapijos padalinį Medicinos diagnostikos ir gydymo centre, o įkūrus - jam vadovauti. 2016 m., įgyvendinau savo svajonę -į kūriau savo privačią kineziterapijos studiją TuDu.

Dirbdama su pacientais taikau tik saugius ir mokslu pagrįstus gydymo metodus. Kineziterapijos studija TuDu – licencijuota asmens sveikatos įstaiga (licencijos Nr. 3884), kurios veikla draudžiama civilinės atsakomybės draudimu.

Dirbdama nuolat konsultuojuosi su įvairių sričių gydytojais, kineziterapeutais ir psichologais. Man be galo svarbu, kad kiekvienas mano klientas visada gautų saugias ir veiksmingas paslaugas.

Vieta
Kineziterapijos studija TuDu (Linkmenų g. 6), įsikūrusi Vilniuje šalia Vaikų ir jaunimo centro bei verslo centro „Quadrum“.
Jei vykstate visuomeniniu transportu, išlipkite "Linkmenų" arba "Lietuvos Sąjūdžio kelias"stotelėse.

Parkingas
Automobilį siūlome pasistatyti Lvovo g. (Geltonoji zona).
Nemokamai automobilį galite pasistatyti Daugėliškio g.

Scroll to top